הסיפור שלנו

הכול התחיל בדירה קטנה בתל אביב ב- 1994. ניגשנו להתמודד מול המעצבים הוותיקים על המאזן היוקרתי של חברת "טבע". הקונספט היה השלום. טבע כחברת תרופות גלובלית שואפת להציל חיי אדם, וכך היה גם רבין: "יש רק פתרון רדיקלי אחד לשמור על חיי האדם… שלום אמיתי” (מתוך נאום רבין, זוכה פרס נובל לשלום). עם ציטוט זה, צילום יונה, שהושאלה מקוסם, והקופקסון של טבע שהיווה פריצת דרך, עיצבנו את המאזן של טבע והצלחנו כנגד כל הסיכויים.

נכנסנו לעולם המשקיעים. נתנו לשכל, ללב ולאומץ לנווט אותנו בין אתגרים קריאטיביים לאורך השנים, בעוד אנו משפרים ומחדדים את מיומנותינו.

הפרוייקטים לחברות הנסחרות בנאסד”ק וב-AIM עזרו לנו להבין את שפת העסקים הגלובלית, ואת הצרכים המיוחדים של מנכ”לים, מנהלי כספים ומנהלי שיווק. הצמידות לדופק השווקים, לימוד אסטרטגיות מיתוג, ועבודה לצד חברות בינלאומיות, עם ספרי מותג מקצועיים, הפכו אותנו למומחים בתחום. תחום המיתוג היה המשך טבעי לידע ולנסיון שרכשנו ומשם המיתוג הדיגיטלי.

 
לחיות את הסיפור.

עם המון נסיון מקצועי וצוות השותף לעשרות פרוייקטים, אנו ממשיכים לפרוץ גבולות. אנו משלבים שכל, לב ואומץ בכל מה שאנו עושים. אנו לומדים משותפינו המקצועיים ומלקוחותינו, ורואים בעבודתינו סיפור שאינו נגמר, הנכתב מדי יום מחדש.