ערכים

 
כבוד הדדי

עבודתנו היא ביתנו השני. אנו רוצים להנות מעבודה משותפת עם הלקוחות שאנו מכניסים לבית זה. אנו רוצים להרגיש בנוח לבטא את עצמנו ולהיות מסוגלים לעשות טעויות. אנו שומרים על ערוץ תקשורת פתוח, איננו מפחדים לשאול שאלות או להודות במשהו שאיננו יודעים. אנו מכבדים ומעריכים דעות של אחרים ולומדים מהם.

 
תשוקה לעיצוב

עבורינו עיצוב זה יותר מלתרגם רעיונות לוויזואלים. עבורינו עיצוב זו דרך חיים. זה החיפוש המתמיד אחר הרעיון והקונספט בעלי המשמעות והדיוק. תשוקה לעיצוב זה להיות מלא באנרגיה. זה לדעת שאף פעם זה לא מספיק. לדעת שלכל שאלה יש הרבה תשובות ולפעמים הרבה יותר מעניין לדעת לשאול את השאלות הנכונות לפני שמגיעים לתשובות. זה להרגיש תמיד סוג של פספוס. זה להרגיש בטחון בשינוי, למרוד במוסכמות, לפרגן למוטיבציה ולהרגש מצבע, צורה, קומפוזיציה ופונט. אנחנו אוהבים את מה שאנו עושים. אנו יודעים שיש כוח בעיצוב ובמילים. ואנו יודעים כיצד להשתמש בו.

 
מצויינות

סטנדרטים גבוהים ותשומת לב לפרטים מבטיחים שנקיים את הבטחת המותג שלנו. שום דבר לא נלקח כמובן מאליו. אנו מאמינים כי אם נשאף ל-12 נגיע ל-10. אם נשאף ל-10 נגיע ל-8.
הסיכונים שאנו לוקחים מבוססים על מחקר וידע, אך קיימים משום שאנו מעוניינים בתוצאה חדשנית ומיוחדת. אנו לוקחים אחריות מלאה למעשינו ולתוצאותיהם, ותמיד מחוייבים להצלחה.