חזון

 
להשפיע באמצעות עיצוב.

עיצוב פוגש אותנו בכל מקום. עיצוב מסביר לנו כיצד למלא טופס, מפריד לנו בין כותרת ראשית, משנית ובין שאר הטקסט. הוא מגדיר, מפרש ועוזר לנו לקבל החלטות. הוא מבדל חברות, שירותים ומדינות. עיצוב נוגע ברגשותינו, ומשפיע על הדרך בה אנו תופסים את העולם. 

ישנה אמירה כי “עיצוב לא טוב מעולם לא הרג אף אחד”. אין זה מדוייק. "עיצוב לא טוב" יכול להרוג חברה, מוצר או שירות. עיצוב לא עוסק ב”קישוט”, ב”יפה”, ב”נחמד”. עיצוב עוסק בחשיפת הסיפור האמיתי של החברה.במידה והעיצוב לא מביע את האסטרטגיה ואת הבטחת המותג לא ניתן להבין מי זו החברה. כיום חברות רבות נושאות על דגלן ערכים זהים. מה שמבדל אותם זה התרגום הגרפי של אותם ערכים. מה הם האימאג’ים, הצבעים והמסרים שעובדיהם ולקוחותיהם פוגשים בנקודות המגע עם המותג? וכיצד אלו משפיעים על רגשותיהם? מה הם משדרים?

 אנשים אינם רואים אסטרטגיה, ערכים או חזון מול עיניהם – הם רואים וויזואל. וויזואל מדוייק זה, תוצר תהליך של אסטרטגיה עיצובית, הוא המעביר את האסטרטגיה והחזון בצורה מהירה ובסופו גורם לשינוי. בפורטנוב משען אנו יודעים כי עיצוב טוב הוא עיצוב המעביר את מהות המותג. אנו יודעים שמסר, טוב ככל שיהיה, עובד רק אם מצליחים לתקשר אותו הלאה. את זה אנו עושים בעזרת עיצוב , בזה אנו מאמינים, וכך אנו יוצרים ערך מוסף משמעותי ללקוחותינו.